Jooble – ваш ідеальний товариш у знаходженні вакансій: огляд і переваги сайту

Jooble – це міжнародний платформа з метою знаходження зайняття, яким використовують у 67 державах планети. У своїх сторінках сайт містить понад 35 тисяч пропозицій з місцевих й іноземних компаній, зібраних з 140 тис. джерел. Нові пропозиції на Jooble появляються кожен день, https://ua.jooble.org/ сайт представляє місця роботи для спеціалістів із різноманітних напрямків. У цій матеріалі ми проведемо перегляд по популярний ресурс для вибору вакансій та детально описати про його достоїнства та унікальні риси.

Принцип роботи та технічні можливості платформи Jooble

Головна особливість Jooble від альтернативних майданчиків є в том, що вона включає як і безпосередні вакансії з роботодавців, а також та вакансії, агреговані із інших ресурсів. В наступному випадку платформа підтягує поточні вакансії із job-платформ, соцмереж, спеціалізованих спільнот, платформ компаній та інших ресурсів, в дзе ймовірно знаходитися приватні вакансії. 

По легким запитом «вакансія Київ», Jooble видає шукачеві тисячі вакансій, котрі згодом можна відсортувати за:

 • Датою випуску – протягом всього час, останній тиждень, 3 днів чи добу;
 • Місцем розташування – все, заочна зайнятість, неподалік від домом або вахтовий метод;
 • Доходом – щогодини або місячна, також можна вибрати величину заробітку;
 • Стажем роботи – всі, відсутній чи практика;
 • Видом зайнятості – повноцінна, короткотермінова, часткова чи по змінах.

Пошукова стрічка на основній сайті також дозволяє шукати вакансії більш точно. Аби цієї мети потрібно називати назву місця роботи або сфери та локацію, в що обговорюються оголошення.

Особистий кабінет кандидата на Jooble

Другою особливістю порталу з’являється зручний індивідуальний кабінет, що всіляко сприятливий оптимізації знаходження вакансій. Після того як запису платформа пропонує шукачу ввести дані профіль, у де необхідно представити подальшу інформацію:

 • Персональні відомості – прізвище, ім’я, вік і населений пункт;
 • Контактні дані – номер, email;
 • Предпочитаемую позицію – дозволяється обрати до 20 місць роботи за важливими виразами;
 • Відносно себе – в вільній способі необхідно вказати власні навички, характеристики і прагнення.
 • Предпочитаемая оплата праці і зайнятість – у окремих полях прописується межі заробітку та обираються види працевлаштування;
 • Екстра інформація – фото, документ із CV, попередні локації роботи, вчення, сертифікати, знання мов і посвідчення на водіння.

Крім того у персональній сторінці шукачам пропонується вказати метод вибору зайнятості. Коли виборі швидкого Jooble надає персональні дані особи, що шукає роботу можливим працедавцям та відправляє для зв’язку інформацію для забезпечення контакту. При затриманому – сторінка шукача відображається лише тех компаніям, по яких оголошення був надісланий реакція.

В індивідуальному профілі зібрані можливості, які сприяють керувати зайнятісними пропозиціями. Здесь можливо організовувати переписку із роботодавцями, запам’ятовувати оголошення у «Нотатник», записуватись до всілякі групи пропозицій та получати сповіщення у електронну пошту, слідкувати по відповідями. 

Достоїнства пошуку зайняття за допомогою Jooble

Сьогодні сайт Jooble посідає одну із найвеличніших колекцій вакансій у Україні та по всьому землі. Щороку відвідувачі відвідують платформу більше 1 млрд разів. Нижче ми детально описати про переваги, які стали мотивом успішності сервісу серед українських фахівців. 

Користувацький інтерфейс, адаптований за запити шукачів

Спеціалісти фірми неперервно досліджують побажання і інтереси гостей сайту і адаптують засоби під особливі вимоги. Окрім звичайних вакансій повної і тимчасової зайнятості, тут дозволяється відшукати заняття із позмінним графіком, віддаленим форматом, вахтовим підходом, а також варіанти інтернатури. Легка у використанні система відбору та субскрипцій до останні вакансії допомагає відбирати кращі вакансії в сфері роботи.

Сугестії персональних даних компаніям

Рекрутери основних українських і зарубіжних організацій мають можливість переглядати акаунти, життєписи осіб, що шукають роботу та незалежно предлагати їм місця роботи. Через це особи, що шукають роботу надходять місця роботи, що не публікуються у загальнодоступному просторі.

Місця роботи від перевірених фірм

Вся робоча вакансія, котре виставляється у порталі, проходить необхідну процедуру перевірки модераторами. Оголошення, котрі не задовольняють вимогам чи получають скарги, вилучаються із наміром гарантування безпеки відвідувачів.

Відгук у єдиний кнопку

Відвідувачі із цілком заповненим індивідуальним кабінетом мають можливість надсилати реакції лише натиснувши у клавішу «Відгукнутися». К заявки Jooble автоматично додасть увесь дані з акаунту – особисті, для зв’язку дані, здібності, практику, резюме, документи і інше.

Збільшені межі вибору зайняття

Відвідувачі порталу здатні вказати вакансію не тільки у певному локації, але розширити межі пошуку до регіону або всієї країни. Шукачам, які знаходяться поза кордоном, пропонується робота в Чехії, Естонії і решта країнах Європейського Союзу.

Підписка до пропозиції

Записані особи, що шукають роботу здатні надходити на цифрову пошту сповіщення о з’явлення свіжих вакансій із галузей, що їхні цікавлять. З метою того необхідно перейти у «Підписки» та записати у сторінці свій email, назву вибраної місця роботи та локацію. Благодаря цьому інструменту дозволяється зберігати моменти на виборі захоплюючих працевлаштувальних оголошень.

Індивідуальні рекомендації

Jooble вивчає персональні дані кожного шукача і надає їй свіжі оголошення, що підходять їхнім умінням, практиці, також побажанням за виду працевлаштування та рівню винагороди доходу. Оглянути такі вакансії дозволяється у розділі «Рекомендації» у особистому акаунті.